O firmie

O Nas

Celem firmy CentrumTMT Sp. J. jest działanie na korzyść Klienta, który jest dla nas priorytetem oraz motywacją. Rozwój motoryzacji słania nas do doskonalenia umiejętności wszystkich pracowników poprzez szkolenia. Mamy do zaoferowania usługi w dziedzinie: sprzedaży samochodów nowych i używanych, kompleksowy serwis skoda od poniedziałku do piątku przez 24h, ubezpieczeń samochodowych oraz napraw blacharsko-lakierniczych z Assistance 24h z autami zastępczymi na czas naprawy.

Dogodna lokalizacja obiektu oraz funkcjonalne wnętrza zapewniają komfort Klientom. Serwujemy również kawkę z uśmiechem. Mamy do zaoferowania szeroką gamę modeli a czas realizacji zamówienia od 1 dnia do 6 tygodni. Wieloletnie starania oraz rzetelna współpraca z Klientem podniosła standard wykonywanych usług i doprowadziła do uzyskania zaszczytnego tytułu Najlepszego Salonu we Wrocławiu wg tygodnika AutoŚwiat. W skali krajowej zajeliśmy 4. miejsce!

SAMOCHODY DEMONSTRACYJNE - JAZDY PRÓBNE

Aby ułatwić Państwu decyzję, co do wyboru najodpowiedniejszego dla Państwa samochodu i to zarówno, jeśli chodzi o wyposażenie jak i wersję silnikową, proponujemy skorzystanie z JAZD PRÓBNYCH. Dzięki możliwości wypróbowania auta w terenie, macie Państwo niepowtarzalną możliwość sprawdzenia samochodu w wybranych przez siebie warunkach, a przez to dokonanie wyboru, który w pełni zrealizuje Państwa oczekiwania.

O firmie Dzierżoniów

Nasza firma istnieje od roku 1998.

Od początku swojej działalności prowadzimy sprzedaż samochodów marki ŠODA.

Ciągły rozwój w branży motoryzacyjnej wymusza szybkie zmiany w zakresie obsługi jak i wyposażenia serwisu, a my staramy się nadążać za tendencją rynkową. Dowodem tego jest ciągły wzrost sprzedaży samochodów w naszym punkcie, zarówno nowych jak i używanych poprzez nasz komis.

Posiadamy u siebie bardzo dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą i serwisową.

W zakres naszych usług serwisowych wchodzi:

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów marki ŠKODA,
 • stacja kontroli pojazdów,
 • usługi blacharsko-lakiernicze,
 • diagnostyka komputerowa silników z koncernu VW.

Ponadto w naszej ofercie mamy bardzo szeroką gamę części i akcesoriów do samochodów marki Skoda. Od niedawna trudnimy się również tuningiem optycznym jak i mechanicznym pojazdów.

Serwis

Oprócz doświadczonej, wykwalifikowanej i wyspecjalizowanej kadry pracowników służących dobrą radą i pomocą, posiadamy także szerokie zaplecze urządzeń technicznych i elektronicznych na miarę XXI wieku do obsługi, naprawy i autodiagnozy obsługiwanych u nas pojazdów.

Serwisujemy pojazdy wszystkich marek.

Dysponujemy nowocześnie wyposażoną blacharnią i lakiernią w urządzenia marki CAR LINE.

Dokonujemy drobnych jak i większych napraw blacharsko-lakierniczych także za pomocą bezgotówkowych rozliczeń z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Przeprowadzamy również przeglądy rejestracyjne pojazdów wszystkich marek mając do dyspozycji nowoczesne i najnowsze urządzenia do kontroli i diagnozy zawieszeń, silników i poziomu hałasu.

W pełen zakres naszych usług wchodzą:

 • przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
 • naprawy główne i bieżące
 • przeglądy rejestracyjne
 • usługi blacharsko-lakiernicze
 • usługi holowania (24h pod numerem 794038099)
 • serwis olejowy Castrol, Mobil
 • przechowalnia ogumienia
 • możliwość wypożyczenia auta na czas naprawy

Godziny otwarcia serwisu: 8 - 18 (pon. - pt.), 8 - 14 (sobota)

Telefony kontaktowe: Serwis: (74) 8323910
Dział części: (74) 8323911
Blacharnia / lakiernia: (74) 8323918

NASZE ODDZIAŁY

Centrum TMT Dzierżoniów

ul. Świdnicka 151,

58-200 Dzierżoniów

Centrum TMT Wrocław

ul. Horbaczewskiego 75,

54-215 Wrocław

Dane do faktury

CENTRUM TMT SPÓŁKA JAWNA Tadeusz Kwiędacz, Tomasz Kwiędacz

58-200 Dzierżoniów,

ul. Świdnicka 151

NIP: 882 18 69 772


CENTRUM TMT AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

58-100 Świdnica,

ul. Wrocławska 105

NIP: 882 21 16 945